Sakret

 

 

 

Z historie o nás

 

V roce 1936 v Cincinati (USA) objevil stavební inženýr Arthur C. Avril hotové suché maltové a omítkové směsi a nazval nápad SAKRETE (odvozeno od sak = pytel a concrete = beton ). Z toho následně odvozeno SAKRET. S nápadem A. C. Avrila vznikly poprvé přesně smíchané stavební hmoty, které zjednodušily, urychlily mnoho pracovních procesů na stavbě a kvalitativně zlepšily jejich výsledky.

 

 

Současnost

Dnes je SAKRET jeden z největších výrobců suchých stavebních materiálů na světě: s 60 sídly na celém světě, 23 výrobních závodů v Evropě (z toho 19 jen v Německu). Firma SAKRET roste dál. Především ve východoevropských zemích zřizuje SAKRET další pobočky pro nové, perspektivní trhy. Region části bývalé východní Evropy je spravován prostřednictvím vedení skupiny B&R. Výrobní závody a obchodní zastoupení znamenají kompletní pokrytí tohoto dynamicky se rozvíjejícího trhu. Zejména v době přistoupení většiny z těchto zemí do EU bude představovat skupina B&R významnou sílu SAKRET ve sjednocené Evropě

Licenci udělující centrála SAKRET ve Wiesbadenu zabezpečuje svým týmem pro výzkum a vývoj ve svých laboratořích inovační sílu značky stejně jako vysokou úroveň kvality výrobků SAKRET. Zároveň spojuje společný marketing ke konsekventnímu vedení. Na SAKRET je spolehnutí v každém ohledu.

Pro mnoho oblastí vyvinul SAKRET vlastní, kompaktní systém výrobků, např.:

  • technika obkladů a dlažeb
  • systémy tepelné izolace a omítek
  • oprava a údržba betonových dílů
  • technika odpadních vod

 

Zde najdou odborníci pro každou úlohu ten správný SAKRET kvalitní výrobek, který suverénně vyřeší specifické požadavky. V technice mobilních sil a strojového zařízení vybavuje SAKRET stavby hospodárnou a lehce ovladatelnou technikou. Perfektní logistika se stará o hladký průběh a efektivní práci. Odborní poradci SAKRET a servis umocňují profil značky SAKRET. Kvalita, kompetentnost a servis – na to se u značky SAKRET můžete spolehnout. Stavby se značkou SAKRET se vyznačují Corporate Design a Corporate Identity. Od výroby, přes balení až po reklamu – žlutá a černá – signalizují nezaměnitelnou kvalitu značky SAKRET. Filosofie SAKRET svazuje a zároveň zavazuje všechny licenční společnosti SAKRET vyrábět a dodávat pouze značkovou kvalitu.

 

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte na: stavebniny@stavebninyzvole.cz