Best

 

 

 

PROFIL BEST, A.S.

 

BEST, a.s., je největším českým výrobcem betonových stavebních prvků pro venkovní a zahradní architekturu. Byl založen ihned po pádu komunistického režimu v roce 1990 na zelené louce, dnes je nejtradičnějším českým výrobcem ve svém sektoru a obsazuje dominantní část tuzemského trhu. Zakladatelem, stoprocentním vlastníkem a předsedou představenstva společnosti BEST, a.s., je Ing. Tomáš Březina.

 

BEST, a.s., vlastní 8 výrobních a prodejních areálů s 24 továrnami ve všech regionech Čech a Moravy. V únoru 2012 uvedl do provozu v závodě BEST Mohelnice největší továrnu v tomto sektoru v historii ČR. Vlastní 3 štěrkopískové lomy, má největší surovinovou stabilitu v oboru. Exportuje do Německa, Rakouska, Polska a na Slovensko.

 

BEST, a.s., má celková aktiva ve výši cca 2,3 miliardy Kč. Konsolidované výnosy za rok 2012 činily více než 1,1 miliardy Kč. Zaměstnává necelých 500 vlastních zaměstnanců a dalších 500 osob trvale pro společnost pracuje v servisních činnostech. Od svého vzniku BEST, a.s., hospodaří se ziskem, který je vždy investován zpět do firmy. Od svého založení odvedl BEST, a.s., státu na daních více než 3,1 miliardy Kč.

 

všechna ocenění společnosti za rok 2013

 

 

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte na: info@stavebninyzvole.cz